Autron s.r.o.    
RSA-01, 02 : základní informace

Bezpečnost na silnicích je důležitá pro všechny. Pro vás i pro nás.

Dopravně bezpečnostní zařízení RSA - chytrý semafor

rsa01

Nedodržení maximální povolené rychlosti je jedním z nejčastějších důvodů dopravních nehod. Náš semafor působí jako preventivní opatření, které chrání před důsledky tragických nehod.
Nabízíme Vám řešení dostupné a přitom velmi účinné - chytrý semafor řízený radarem.

Dokumentace ke stažení

Jak funguje?

Na jednoduchém principu spojení mikrovlnného radaru a světelného signalizačního zařízení (semafor), které reaguje na rychlosti naměřené u přijíždějících vozidel. V případě překročení povolené rychlosti zbrzdí řidiče červené světlo, pokud jede řidič povolenou rychlostí, přepne semafor na zelenou bez zbytečného zdržení. Tímto jednoduchým způsobem reguluje semafor rychlost provozu v daném úseku a podstatně zvyšuje bezpečnost a plynulost.

více o funkci ...

Jaké přináší výhody?

Své uplatnění najde semafor zejména před nebezpečnými úseky komunikace, kde je žádoucí, aby projíždějící vozidlo dodrželo stanovenou rychlost při nájezdu do nebezpečného (nehodového) úseku. Dále je vhodný v úsecích s omezenou rychlostí, v dlouhých, rovných a přehledných úsecích, které svádějí řidiče k podvědomému zvyšování rychlosti. Semafor výhodně nahrazuje přejezdové pásy, které způsobují zvýšenou hladinu hluku i úniku emisí motorů. Semafory výrazně zklidňují dopravu při vjezdu do klidové zóny nebo při vjezdu do obce.
Po navyknutí řidičů na instalovaný semafor se zásadně zlepší plynulost a bezpečnost dopravy.

Máte zájem se dozvědět více?

Kontaktujte společnost JTS CZ s.r.o. (www.jtsczsro.cz), která i nadále nabízí zpomalovací semafory a zajišťuje jejich záruční i pozáruční servis.

 

Naše zařízení jsou schválena Ministerstvem dopravy pod čj. 217/2007-120-STSP/2

 


Prodej, záruční a pozáruční servis zpomalovacích semaforů zajišťuje společnost JTS CZ s.r.o.